צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

חתונה גאה

כבר לא צריך לנסוע רחוק בשביל חתונה גאה. בתל יצחק ישמחו לארח אתכם ולהעניק לכם את המקום המושלם לחתונה שלכם

 

לא כל אולם אירועים או מסעדה נוהגים לקיים בין כתליהם חתונות גאות. יחד עם זאת, ישנן מסעדות יוצאות מן הכלל שבהחלט מאפשרות קיום אירועים מסוג זה, ברמה הגבוהה ביותר. הכירו את תל יצחק - מקום לאירועים בשרון. המקום משלב מסעדה המעוצבת באופן אדריכלי מרשים ביותר, עם ניחוח כפרי והשראה עולמית. מיליוני שקלים הושקעו במקום השוכן בשרון. היזם הינו מסעדן מנוסה, שאחרי כמה וכמה הצלחות תל אביביות החליט להקים מסעדה אקסקלוסיבית שתתאים גם לאירועים מיוחדים. העיצוב מרהיב, מלא השראה ואור והטעמים – תאווה לחיך.

 

 

חתונות גאות בתל יצחק

אנחנו עדיין לא חיים בחברה אוטופית ויש לא מעט דברים שניתן לתקן בתרבות שלנו, אבל אין ספק שכחברה אנחנו בהחלט עושים צעדים בכיוון הנכון. פחות ופחות מבני קהילת הלהט"בים צריכים להסתתר וללא ספק חתונה גאה או חתונה אזרחית אחרת כבר איננה נדירה במיוחד. יותר מכך, כיום אפילו לא צריך לנסוע רחוק בכדי לקיים טקס אלטרנטיבי אך מרגש, מתוכנן היטב לכל פרטיו ובלי לוותר על שום דבר, אפילו בלי לנסוע רחוק. את הטקס אפשר לקיים בתל יצחק.

 

עיצוב מוקפד ותפריט מושקע

מה יקבלו הזוגות שמחפשים את המקום הנכון לעריכת חתונות גאות ויבחרו בתל יצחק? מלבד העיצוב המוקפד והמרהיב, ניתן לקבל את עזרת הצוות בגיבוש קונספט רצוי ותכנון האירוע. המקום בעל חלל רחב ידיים שמתאים לאירועים וחתונות קטנות בשרון מ- 50 עד 200 איש. מסעדת השף מציעה כמובן גם תפריט אירועים מצוין, שבהחלט ראוי לתשבחות שהוא מקבל. ההשראה של הטעמים מבוססת על טעמי ארצות הים התיכון, נגיעות מהמטבח האיטלקי, הצרפתי והיווני. מיטב הבשרים, הדגים, הגבינות ופירות הים יוכלו להשתלב בכל קונספט ראוי של חתונה אלטרנטיבית.