צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

חתונה קטנה בשרון

מחפשים מקום לעריכת חתונה קטנה בשרון? הכירו את תל יצחק: מקום לאירועים וחתונות קטנות מ- 50 עד 200 מוזמנים

 

תל יצחק הוא מקום לאירועים קטנים בשרון, הנמצא כ-20 דקות נסיעה מתל אביב ומספק את כל מה שדרוש לחוויה בלתי נשכחת: אוכל טעים, אווירה נעימה, שירות מקצועי ואדיב. המקום מביא את הטבע במלוא הדרתו אך עם הטאץ' האורבני מה שמביא לשילוב בלתי מנוצח 

 

 

 חתונה עד 100 איש  חתונה עד 150 איש  חתונה עד 200 איש 

 

 

חתונות קטנות בשרון במתחם האירועים של תל יצחק 

חתונה עד 100 איש

 

חתונה או אירוע עד 100 איש זהו אמנם אתגר גדול יותר, אך עבור מקומות מקצועיים ביותר מדובר בעצם בחתונות בוטיק, מעין הרחבה של חתונות קטנות יותר. בעזרת הקמה של יותר שולחנות, בישול בכמויות גדולות יותר והעסקה של מספר רב יותר של מלצרים – ניתן להגיע לכל אדם וליצור את החוויה הטובה ביותר. מסעדת תל יצחק מיומנת ביצירת האווירה הדרושה תוך התבססות על שירותיות גבוהה.

 

חתונה עד 150 איש

 

גם כאשר מדובר בחתונה או אירוע עד 150 איש – ניתן ליצור תכנית עבודה מסודרת ולדאוג לבנות את האולם בצורה מתאימה. בין אם מדובר בחתונה של זוג צעיר או זוג בפרק ב', ניתן לבנות תפריט מספיק מגוון על מנת שהשולחנות ירהיבו בצבעים ובניחוחות שונים ויעניקו את הפינוק האולטימטיבי לכל אחד מהאורחים.

 

חתונה עד 200 איש

 

חתונת או אירועים עד 200 איש זה הגבול העליון של חתונה קטנה בשרון, משום שכל מה שנושק ל-300 איש זוהי כבר חתונה גדולה. לא כל מסעדה מסוגלת לארח כמות כזאת של אנשים ועדיין לשמור על הצביון האינטימי, אך מקום האירועים תל יצחק הוא בדיוק המקום לעשות זאת ברמה גבוהה, בתחושה ביתית ומאכלים מגרים.