צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

מקום לאירועים עסקיים בשרון

מיקומו ואופיו הייחודי של תל יצחק הופכים אותו למקום מבוקש עבור אירועים עסקיים בשרון

מיטב העסקים נוהגים מעת לעת לקיים אירועים עסקיים – מוקדי שירות, משרדים שונים, עסקי פיננסים, חברות פרסום, חברות הייטק וכן הלאה. באירועים מסוג זה ניתן לשלב התכנסות של בכירים ביחד עם כלל העובדים. ישנם אירועים שהם למעשה התכנסות שכולה הוקרה לעובדים המצטיינים או לטובת גיבוש. מחפשים מקום לאירועים עסקיים בשרון? נחוץ לכם מקום שבו ניתן ליהנות מאווירה נעימה עם שילוב של ארוחה טובה? בתל יצחק תוכלו למצוא מקום מושלם – מסעדה לאירועים קטנים בשרון מובחרת עם גינה מוריקה ורחבת ידיים. תפריט מושקע ושירות מצוין.

 

שיק תל אביבי בניחוח כפרי כיאה למקום לאירועים עסקיים בשרון

למרות שבירת העסקים של ישראל נמצאת בתל אביב, לא כולם רוצים לקיים אירוע עסקי חשוב בלב העיר הגדולה. אך האם ניתן להכחיש שתל אביב היא גם ערש התרבות הישראלית העכשווית, המקום שבו שוכנים מיטב מסעדות הבוטיק? מסתבר כי המקום לאירועים עסקיים בשרון יכול להיות הטוב שבכל העולמות. בתור מסעדה – יש לה את כל האיכויות של מסעדת בוטיק תל אביבית. אחרי הכל, היזם שעומד מאחורי תל יצחק קיטשן אנד גארדן הקים כמה מהמסעדות הטובות של תל אביב לפני שהחליט שכדאי להביא את אותה הבשורה גם לאזור השרון. בזכות חלל הפנים המרווח, העיצוב המוקפד והשירות היעיל – אירועים עסקיים המתקיימים במסעדה זוכים להצלחה ולשבחים מכל עבר.

 

כל הפתרונות לאירועים עסקיים

על רקע לא מעט מקומות לאירועים עסקיים בשרון, בולטת תל יצחק קיטשן אנד גארדן לטובה בכל הרבדים. התפריט המושקע מציע מגוון מנות לבחירה – ישראליות, צרפתיות, איטלקיות וגם יווניות. ניתן לקיים אירוע בפנים, בחדר הפרטי במסעדה או בחצר הסמוכה ובתיאום מראש תקבלו את כל הפתרונות שאירוע עסקי צריך – הגברה, תאורה וכל היתר. חניה בשפע וטעם מצוין מובטחים, מתאים גם לאירועים מרובי משתתפים.