צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

חתונה אזרחית

בתל יצחק שבשרון ערוכים לכבודכם ויעניקו לכם את הרקע האולטימטיבי לעריכת חתונות אזרחיות

תל יצחק, מקום בוטיק לאירועים בשרון עם מסעדה בניחוח ים תיכוני עם נגיעות קוסמופוליטיות טעימות להפליא. בתל יצחק ניתן לערוך אירועים קטנים ואינטימיים מ- 50 עד 200 איש באווירה ביתית ומשפחתית. הצוות של המקום ילווה אתכם לכל אורך האירוע וידאג שתזכו לחוויה בלתי נשכחת. אי ספק שתל יצחק הוא מקום מיוחד לחתונה שכדאי להכיר.

 

 

 

חתונה אזרחית בישראל

לצד החתונות המתקיימות בישראל באופן המסורתי, מתקיימות כיום גם לא מעט חתונות אזרחיות. גם אם הרבנות לא ממש מכירה בטקסים האלטרנטיביים, ציבור הולך וגדל מצביע ברגליים ומבקש לקיים את האירוע בחשוב באווירה חופשית. העובדה שניתן בקלות לערוך הסכמי זוגיות בעלי תוקף רגשי וגם משפטי מאפשרת עריכת חתונה אזרחית כאן, בישראל, עם כל החברים, הקרובים, בני המשפחה הקרובה וכל מי שחשוב לבני הזוג. מקום האירועים בשרון, תל יצחק, ישמח לארח אתכם ולשמוח אתכם בכל חתונה אותה תרצו לערוך. המקום מתאים אירועים וחתונות קטנות מ- 50 עד 200 אורחים באווירה ביתית וקרובה במיוחד.

 

יופי של אווירה וטעמים

בתל יצחק כל אירוע מקבל אופי אישי בהתאם לחוגגים. מכיוון שיש רעיונות שונים וקונספטים מגוונים שיתאימו לעריכת חתונות אזרחיות, הצוות ישמח לסייע לכם במימוש החזון שלכם לאירוע מושלם לפי טעמכם. המקום עצמו טובל באווירה כפרית, מעוצב בהשראת אסם כפרי אירופאי, עם חלל פתוח וטאבון מרשים הנשקף לעיני כל. התפריט העשיר כולל מנות ישראליות לצד מנות איטלקיות, מנות יווניות וגם צרפתיות. המקום, שנפתח בהשקעה כספית ניכרת, מתאים לאירועים קטנים או בינוניים, אירועים או חתונות בוטיק שבהם רוצים אווירה מוקפדת בטעם מצוין. לצד מבנה המסעדה עצמו ישנה חצר רחבת ידיים, המתאימה מאין כמוה ליופי של אירועים, יופי של אווירה ויופי של טעמים.