צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

חתונה בחצר

רוצים להיות קרובים לטבע ואורחים שלכם? ערכו חתונה בחצר בתל יצחק

חתונה שעורכים אותה בחצר במקום האירועים תל יצחק מאפשרת לכם ליהנות מלא מעט יתרונות. הנופים המקסימים שמכל עבר, השמיים הכחולים שממעל וגם ריח הפריחה שממלא את המרחב בהרבה מאוד קסם, הופכים אירוע כזה לחוויה שאין כמותה. אחד היתרונות הבולטים בחתונה בחצר הוא האפשרות להפוך אותה לאירוע קליל וזורם יותר. אירוע שהוא פחות מעונב, אך יחד עם זאת מושקע וברמה גבוהה. באירוע בחוץ, כמו בתל יצחק, אתם קרובים יותר לאורחים שלכם, נהנים מחיק הטבע שסובב אתכם ומרגישים חופשי לעשות בדיוק מה שאתם רוצים. האורחים אינם מוגבלים בחדרים צפופים או באולם סגור ומחניק, ואפשר לנצל את הטבע, את המקום הפתוח כדי לשלב באירוע שלכם מבחר של אטרקציות.

 

היתרונות שבחצר

 

יותר ויותר ישראלים בוחרים לערוך את האירועים שלהם בטבע או בחצר, בגינות פתוחות ורחבות או במקומות נוספים, שאינם אולמות אירועים סגורים ומחניקים. כאשר מדובר בחתונה, הדבר בולט עוד יותר, ובעיקר בשנה האחרונה. חתונה בחצר גדולה ופורחת היא הזדמנות ליהנות מאירוע נהדר, אירוע קליל, נעים וחגיגי מאוד, אירוע שמתאים לעונות המעבר ובמיוחד לחודשי הקיץ, אירוע שסביר שכולם ידברו עליו.

 

חתונת חצר בתל יצחק

 

תל יצחק הוא מקום לאירועים בשרון ולכן חתונה בתל יצחק מאפשרת לכם גם ליהנות ממיקום מרכזי, נוח ונגיש. בלב השרון ימצאו האורחים שלכם את המקום שבו אתם עורכים את האירוע, מבלי שיצטרכו לבזבז זמן רב בנסיעות. הדבר נכון עוד יותר כשמרבית האורחים מגיעים מאזור המרכז או מהצפון, כך שמקום טוב באמצע הוא הפתרון.

 

למי זה מתאים

 

חתונה בחצר יכולה להתאים לכל סוג ולכל סגנון. היא יכולה להיות צנועה ופשוטה מאוד בסגנונה או מושקעת מאוד. היא יכולה להיות אינטימית ולכלול מספר מצומצם של אורחים, או שהיא עשויה להיות גדולה יותר. אפשר לערוך את החתונה בחצר בשישי בצהריים או בשעות הערב באמצע השבוע. זו יכולה להיות חתונה ראשונה או חתונה שהיא פרק ב'. חתונה בחצר מתאימה גם לזוגות הרוצים לערוך חתונה גאה או רפורמית, קלילה ולא מחייבת כללים מסוימים. אפשרות זו פתוחה לכולם ויכולה להתאים לכל אחד.