צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
09-7411110

אירועים קטנים

תל יצחק - אירועים קטנים באווירה ירוקה בשרון

תל יצחק היא מה שרבים היום מחפשים - מסעדה לאירועים קטנים, הנמצאת במקום מרכזי, אך עדיין הרחק מהרעש של העיר הגדולה. קרובה לטבע, עם תפריט שף מנצח וכמובן יחס חם וליווי אישי לאורך כל הדרך. במסעדת תל יצחק ניתן לערוך אירועים קטנים מ- 50 עד 200 מוזמנים וליהנות מתחושת האינטימיות והקרבה לאורחים.

 

  אירוע עד 100 איש  אירוע עד 150 איש  אירוע עד 200 איש 

 

 

 

בשפה האנגלית קיים משפט ידוע האומר ש"פחות זה יותר". וזה נכון מאוד בהקשר של אירועים. לא תמיד חייבים לעשות את הכול באופן גדול, מופצץ וראוותני. פעמים רבות דווקא האירועים הקטנים הם בעלי ערך הרבה יותר גבוה גם לחתני השמחה, וגם לאורחים. כך, מסעדה לאירועים קטנים כמו תל יצחק יכולה להיות הפתרון האופטימלי לימי הולדת, בר ובת מצוות ואפילו לחתונות צנועות. בין אם תבחרו לערוך את האירוע בחדר הפרטי במסעדה או בחצר הירוקה, בתל יצחק ידאגו לענות על כל צרכיכם.

אירוע עד 100 איש

במדינה שבה כל אירוע משפחתי אוסף לפחות 300 איש, אירוע במסעדה ל-100 בלבד יכול להיחשב לקטן. יחד עם זאת, בחוץ לארץ זה דווקא נחשב לאירוע די המוני. כך או כך, מסעדת תל יצחק מתמחה ביצירת אווירה מאוד אותנטית, משפחתית או מכובדת ורשמית בו-זמנית. כך שניתן להיות בטוחים שכל אחד ממאה האורחים שלכם יישאר מרוצה ולא פחות חשוב – שבע.

 

אירוע עד 150 איש

ניתן לחשוב שאירוע או חתונה עד 150 איש הוא כלל לא קטן. אך עבור הצוות המיומן של מסעדת תל יצחק מדובר במשימה בת ביצוע. יתר על כן, הודות לניסיון הרב, ליחס האישי והיכולת של כל גורם וגורם במסעדה להעניק את היחס החם ביותר לכל אורח ולכל חתן שמחה – גם בקבוצת 150 איש כל אדם מרגיש מבורך ומוערך.

 

אירוע עד 200 איש

העבודה המורכבת ביותר של מסעדה לאירועים קטנים היא האירועים שגובלים בגדולים. יחד עם זאת, כאשר הצוות גיבש דרך עבודה יעילה ומקצועית, גם קבוצה של 200 איש יכולה להרגיש כמו אירוע אינטימי ונעים הודות לשירות המהיר, האווירה המקסימה והאוכל הביתי והאיכותי שנעשה במקום – בלי שום קיצורי דרך.