מסעדה עם חדר פרטי

לא חסרות מסעדות בשרון, אך כזו עם חדר פרטי תמצאו במסעדת תל יצחק שבשרון

תל יצחק - מסעדה ומקום לאירועים בלב השרון המאפשרת עריכת אירועים פרטיים ועסקיים בעיצוב והתאמה אישית עם חיבור לטבע. במסעדת תל יצחק ישנו חדר פרטי לאירועים עד 50 איש, המאפשר להעביר את הזמן באופן פרטי, ללא רעש של אנשים נוספים וללא הסחות דעת.

 

לחדר הפרטי של מסעדת תל יצחק

 

 

חדר פרטי - יחס אישי

כאשר פונים למסעדה ברמה גבוהה כמו מסעדת תל יצחק, הצפי הוא שהמסעדה תספק לא רק חדר פרטי, אלא גם יחס מיוחד ושירות יוצא דופן לאנשים המתארחים בחדר זה. זה כולל מלצר ייעודי שהוא היחיד שמביא את המאכלים, מציג את האפשרויות השונות ובאופן כללי – מוסיף תחושה של יחס אישי ואיכות שירות ברמה הגבוהה ביותר. במסעדת תל יצחק תזכו ליחס מעולה במסגרת החדר הפרטי.

 

באילו נסיבות דרושה מסעדה עם חדר פרטי?

ניתן לשלב ארוחה עם פעילויות שונות נוספות – ניהול משא ומתן במסגרת פעילות עסקית, הצעת נישואין, אירוח של אדם ידוע שאינו מעוניין למשוך תשומת לב, אירועי חברה. למעשה, אפילו דייט רומנטי יכול להיות הרבה יותר מיוחד אם מקיימים אותו במסגרת מסעדה עם חדר פרטי שבו אפשר לשבת ללא אף אדם שיפריע.

 

 

יתרונות נוספים של בחירה במסעדה עם חדר פרטי

בעזרת אירוח בחדר פרטי במסעדה בתל יצחק - מקום לאירועים קטנים שבשרון, ניתן ליהנות מהאפשרות לקבוע איזו מוזיקה תנוגן, אילו משקאות יהיו על השולחן ועוד. באופן כללי, היעדר אנשים זרים מעניק תחושת חופש מיוחדת במינה, כך שכל ארוחה שתעבור בתנאים כאלה תהיה הרבה יותר מהנה, מרגיעה ויוקרתית. הזמנה של חדר פרטי במסעדה דורש התראה מוקדמת, כך שכדאי ליצור קשר עם תל יצחק כמה שיותר מוקדם בכדי ליהנות מהאירוח המפנק ביותר.

 

לחדר הפרטי של מסעדת תל יצחק

צור קשר לקביעת פגישה

אנא מלאו את טופס - צור קשר לקביעת פגישה

לפרטים נוספים:
053-638-9675